M***** U*****M***** U*****Les Ambassadeurs Hotel
İ***** T*****İ***** T*****Hilmi Beken
K***** Ö*****K***** Ö*****Adalya Elite Lara
İ***** S*****İ***** S*****Rosso Bilişim
Bilişim Topluluğu olarak amacımız, bilişime gönül vermiş ve bilişim sektöründe çalışan herkesi tek bir çatı altında toplayarak, hızlı iletişim sağlamak ve yaşadığımız problemleri aktararak daha hızlı çözüm bulmaktır.
Beni Hatırla! Şifreni mi Unuttun?

1. AMAÇ Bilişim Topluluğu elektronik posta grubu üyelerinin birbirleriyle gerek sahip olduğu gerekse ihtiyaç duyduğu mesleki bilgi ve deneyimleri güvenilir ve kendileri tarafından kolay erişilebilir bir platform dahilinde paylaşılabilmesinin sağlanmasıdır. 

2. UYELIK TANIMI 

a. Bilişim Topluluğu elektronik posta grubuna üyelik formun doldurulması yolu ile üyelik başvurusu yapılır. 

b. Üyelik başvurusunun çalışılan kuruma ait internet alan adi üzerinden temin edilmiş kurumsal elektronik posta adresi ile yapılması zorunludur. Bunun dışındaki elektronik posta hizmeti sağlayan servislerden alinmiş adresler ile yapılacak başvurular hiçbir suret ile dikkate alınmayacaktır (Hotmail, Yahoo, Gmail, Yandex vb.). 

c. Üyelik başvurusunda gerçek ad ve soyadının dışında takma ad, lakap, rumuz vb. adlandırmalar kullanılamaz. 

d. Üyelik başvurusu sonrasında kişisel bilgi güvenliğinin sağlanması amacıyla beyan etmiş olduğunuz elektronik posta adresine bir onay teyidi gönderilecektir.

3. KULLANIM KOSULLARI ve UYE YUKUMLULUKLERI 

a. Gruba kabul edilmiş üyeler başvurularının kabulünden itibaren diğer üyelere ait erişebildikleri tüm bilgilerin özel ve kişisel bilgi olduğunu kabul edip kişinin yazılı onayı dışında 3. şahıs ve/veya kurumlarla paylaşmayacağını beyan ve taahhüt eder. 

b. a maddesinde bahsi geçen, üyelere özel ve ait olan kişisel bilgilerin 3. şahıs ve kişiler ile paylaşılması durumunda paylasan üyenin üyeliği askıya alınabilir ve/veya sonlandırılabilir. 

c. Üyeler elektronik posta grubunda bahsedecekleri urun ve/veya hizmetlere istinaden pazarlama faaliyetlerinde bulunamazlar. 

d. Üyeler elektronik posta grubunda bahsedecekleri urun ve/veya hizmetlere istinaden bahsi geçen urun ve/veya hizmetlerin alim, satım ve pazarlama gibi faaliyetlerini icra eden ticari kurumların reklamını yapar nitelikte fikir, görüş ve öneri beyan edemezler. 

e. Her ne sebeple olursa olsun hakaret ve/veya kötü söz içeren ifadelerin kullanılması ve üyelerin karşılıklı polemiğe girmesi kesinlikle yasaktır. 

f. Üyelerin elektronik posta grubunda zararlı yazılımlar (Warez vb.) paylaşması yasaktır. 

g. Uluslar arası standartlarda kabul görmüş teknik terimler haricinde tüm yazışmalarda doğru ve güzel Türkçe kullanılması, yazışma ve nezaket kurallarına uyulması zorunludur. 

h. Grubun amacına hizmet etmeyen konuların paylaşılması yasaktır. 

i. Mesajlar konuların baslığına ve içeriğine dikkat edilerek cevaplandırılmalıdır. 

j. Üyeler tarafından yayınlanan mesajların ve paylaşımların tüm hukuki yaptırımları sadece paylasan üyeye ait olup üye bu durumu yaptığı üyelik başvurusu sırasında kabul ve beyan eder. 

k. Yukarıdaki maddelerin bir veya birkaçının ihlal edilmesine istinaden ihlali/ihlalleri yapan üyenin üyeliği dondurulabilir ve/veya sonlandırılabilir.